NLCV25T-3R3M-EFR
MFR.Part #
NLCV25T-3R3M-EFR
JLCPCB Part #
C286540
Description
3.3uH 440mΩ 570mA Wirewound Inductor ±20% 1008 Power Inductors ROHS