NLCV25T-1R5M-PFRD
MFR.Part #
NLCV25T-1R5M-PFRD
JLCPCB Part #
C7247833
Description
1.5uH 216mΩ 890mA AEC-Q200 ±20% 1008 Power Inductors ROHS