NLCV25T-1R5M-EFRD
Extended
Manufacturer
TDK
MFR.Part #
NLCV25T-1R5M-EFRD
JLCPCB Part #
C295390
Package
1008
Description
1.5uH 180mΩ 890mA AEC-Q200 ±20% 1008 Power Inductors ROHS