NLCV25T-1R0M-EFR
Extended
Manufacturer
TDK
MFR.Part #
NLCV25T-1R0M-EFR
JLCPCB Part #
C286537
Package
1008
Description
140mΩ 1A 1uH Wirewound Inductor ±20% 1008 Power Inductors ROHS