NLCV25T-100K-EF
Extended
Manufacturer
TDK
MFR.Part #
NLCV25T-100K-EF
JLCPCB Part #
C250221
Package
1008
Description
1.69Ω 10uH 210mA Wirewound Inductor ±10% 1008 Power Inductors ROHS