NLC565050T-101K-PF
MFR.Part #
NLC565050T-101K-PF
JLCPCB Part #
C380030
Package
SMD,5.6x5mm
Description
1.6Ω 100uH 250mA ±10% SMD,5.6x5mm Power Inductors ROHS