NLC453232T-120K-PF
Extended
Manufacturer
TDK
MFR.Part #
NLC453232T-120K-PF
JLCPCB Part #
C2042042
Package
1812
Description
12uH 500mA 600mΩ ±10% 1812 Power Inductors ROHS