MPZ2012S102AT000
MFR.Part #
MPZ2012S102AT000
JLCPCB Part #
C76817
Description
-55℃~+125℃ 1 1.5A 150mΩ 1kΩ@100MHz ±25% 0805 Ferrite Beads ROHS