MPZ1608S601ATA00
MFR.Part #
MPZ1608S601ATA00
JLCPCB Part #
C107335
Description
-55℃~+125℃ 1 150mΩ 1A 600Ω@100MHz ±25% 0603 Ferrite Beads ROHS