MPZ1608S300ATAH0
MFR.Part #
MPZ1608S300ATAH0
JLCPCB Part #
C275486
Description
-55℃~+125℃ 1 10mΩ 30Ω@100MHz 5A 0603 Ferrite Beads ROHS