MPZ1608D600BTA00
Extended
Manufacturer
TDK
MFR.Part #
MPZ1608D600BTA00
JLCPCB Part #
C275482
Package
0603
Description
-55℃~+125℃ 1 1.2A 100mΩ 60Ω@100MHz ±25% 0603 Ferrite Beads ROHS