MPZ1005D330ETD25
Extended
Manufacturer
TDK
MFR.Part #
MPZ1005D330ETD25
JLCPCB Part #
C1533862
Package
0402
Description
1 180mΩ 33Ω@100MHz 800mA ±25% 0402 Ferrite Beads ROHS