MMZ2012Y301BT000
MFR.Part #
MMZ2012Y301BT000
JLCPCB Part #
C275473
Description
-55℃~+125℃ 1 150mΩ 300Ω@100MHz 600mA ±25% 0805 Ferrite Beads ROHS