MMZ1608D121BTD25
MFR.Part #
MMZ1608D121BTD25
JLCPCB Part #
C2661564
Description
-55℃~+125℃ 1 120Ω@100MHz 300mΩ 400mA ±25% 0603 Ferrite Beads ROHS