MMZ1608B601CTDH5
Extended
Manufacturer
TDK
MFR.Part #
MMZ1608B601CTDH5
JLCPCB Part #
C275437
Package
0603
Description
-55℃~+125℃ 1 400mΩ 500mA 600Ω@100MHz ±25% 0603 Ferrite Beads ROHS