MMZ1005F750ET000
MFR.Part #
MMZ1005F750ET000
JLCPCB Part #
C275422
Description
-55℃~+125℃ 1 1Ω 250mA 75Ω@100MHz ±25% 0402 Ferrite Beads ROHS