MMZ1005F121ET000
MFR.Part #
MMZ1005F121ET000
JLCPCB Part #
C89458
Description
-55℃~+125℃ 1 1.5Ω 120Ω@100MHz 200mA ±25% 0402 Ferrite Beads ROHS