MMZ1005A182ET000
Extended
Manufacturer
TDK
MFR.Part #
MMZ1005A182ET000
JLCPCB Part #
C250446
Package
0402
Description
-55℃~+125℃ 1 1.8kΩ@100MHz 2.1Ω 200mA ±25% 0402 Ferrite Beads ROHS