MMZ0603S601HTD25
Extended
Manufacturer
TDK
MFR.Part #
MMZ0603S601HTD25
JLCPCB Part #
C404723
Package
0201
Description
-55℃~+125℃ 1 280mA 600Ω@100MHz 750mΩ ±25% 0201 Ferrite Beads ROHS