MMZ0603S601ET000
MFR.Part #
MMZ0603S601ET000
JLCPCB Part #
C275405
Description
-55℃~+125℃ 1 1.6Ω 150mA 600Ω@100MHz ±25% 0201 Ferrite Beads ROHS