MMZ0603S102HT000
MFR.Part #
MMZ0603S102HT000
JLCPCB Part #
C76800
Description
-55℃~+125℃ 1 1.25Ω 1kΩ@100MHz 200mA ±25% 0201 Ferrite Beads ROHS