MMZ0603S100CTD25
MFR.Part #
MMZ0603S100CTD25
JLCPCB Part #
C404726
Description
-55℃~+125℃ 1 10Ω@100MHz 1A 50mΩ ±25% 0201 Ferrite Beads ROHS