MMZ0603D330ET000
Extended
Manufacturer
TDK
MFR.Part #
MMZ0603D330ET000
JLCPCB Part #
C433026
Package
0201
Description
1 250mA 33Ω@100MHz 600mΩ ±25% 0201 Ferrite Beads ROHS