MMZ0603A121ET000
Extended
Manufacturer
TDK
MFR.Part #
MMZ0603A121ET000
JLCPCB Part #
C2661721
Package
0201
Description
1 120Ω@100MHz 250mA 440mΩ ±25% 0201 Ferrite Beads ROHS