MMZ0402S241CT000
Extended
Manufacturer
TDK
MFR.Part #
MMZ0402S241CT000
JLCPCB Part #
C275391
Package
01005
Description
1 1Ω 200mA 240Ω@100MHz ±25% 01005 Ferrite Beads ROHS