MLZ2012N2R2LTD25
MFR.Part #
MLZ2012N2R2LTD25
JLCPCB Part #
C404765
Description
120mΩ 170mA 2.2uH 800mA AEC-Q200 Multilayer inductor ±20% 0805 Inductors (SMD) ROHS