MLZ1608N3R3LT000
MFR.Part #
MLZ1608N3R3LT000
JLCPCB Part #
C5331018
Description
270mΩ 3.3uH 450mA 85mA Multilayer inductor ±20% 0603 Inductors (SMD) ROHS