MLP2520H2R2MT0S1
Extended
Manufacturer
TDK
MFR.Part #
MLP2520H2R2MT0S1
JLCPCB Part #
C383382
Package
1008
Description
1.3A 117mΩ 2.2uH ±20% 1008 Power Inductors ROHS