MLP2012S2R2MT0S1
MFR.Part #
MLP2012S2R2MT0S1
JLCPCB Part #
C107322
Description
2.2uH 299mΩ 800mA Multilayer inductor ±20% 0805 Inductors (SMD) ROHS