MLK1005SR33JTD25
MFR.Part #
MLK1005SR33JTD25
JLCPCB Part #
C6227477
Description
330nH 6@100MHz 70mA 850MHz 8Ω AEC-Q200 ±5% 0402 Inductors (SMD) ROHS