MLK1005SR24JTD25
MFR.Part #
MLK1005SR24JTD25
JLCPCB Part #
C7302712
Description
1GHz 240nH 6.5Ω 6@100MHz 70mA AEC-Q200 ±5% 0402 Inductors (SMD) ROHS