MLK1005S27NJTD25
MFR.Part #
MLK1005S27NJTD25
JLCPCB Part #
C7302696
Description
200mA 27nH 3GHz 7@100MHz 800mΩ AEC-Q200 ±5% 0402 Inductors (SMD) ROHS