MLK1005S1N0ST000
Extended
Manufacturer
TDK
MFR.Part #
MLK1005S1N0ST000
JLCPCB Part #
C76788
Package
0402
Description
12GHz 1nH 500mA 50mΩ 5@100MHz Multilayer inductor 0402 Inductors (SMD) ROHS