MLJ1005HXG91NJTD0B
Extended
Manufacturer
TDK
MFR.Part #
MLJ1005HXG91NJTD0B
JLCPCB Part #
C1513039
Package
0402
Description
14@13.56MHz 351mΩ 900mA 91nH ±5% 0402 Inductors (SMD) ROHS