MLG1608B1N2ST000
Extended
Manufacturer
TDK
MFR.Part #
MLG1608B1N2ST000
JLCPCB Part #
C87537
Package
0603
Description
1.2nH 10GHz 40mΩ 600mA 8@100MHz Multilayer inductor 0603 Inductors (SMD) ROHS