MLG1608B10NJTD25
Extended
Manufacturer
TDK
MFR.Part #
MLG1608B10NJTD25
JLCPCB Part #
C19343938
Package
0603
Description
10nH 12@100MHz 200mΩ 600mA AEC-Q200 ±5% 0603 Inductors (SMD) ROHS