MLG1005SR16JTD25
MFR.Part #
MLG1005SR16JTD25
JLCPCB Part #
C880696
Description
150mA 160nH 2.74Ω 500MHz 8@100MHz AEC-Q200 ±5% 0402 Inductors (SMD) ROHS