MLG1005S91NHTD25
MFR.Part #
MLG1005S91NHTD25
JLCPCB Part #
C404655
Description
1.14Ω 200mA 700MHz 8@100MHz 91nH AEC-Q200 Multilayer inductor ±3% 0402 Inductors (SMD) ROHS