MLG1005S3N3BT000
MFR.Part #
MLG1005S3N3BT000
JLCPCB Part #
C87532
Description
3.3nH 5GHz 800mA 8@100MHz 90mΩ Multilayer inductor 0402 Inductors (SMD) ROHS