MLG1005S1N2CT000
MFR.Part #
MLG1005S1N2CT000
JLCPCB Part #
C98766
Description
1.2nH 10GHz 1A 40mΩ 7@100MHz Multilayer inductor 0402 Inductors (SMD) ROHS