MLG1005S1N0BT000
MFR.Part #
MLG1005S1N0BT000
JLCPCB Part #
C76765
Description
10GHz 1A 1nH 40mΩ 7@100MHz Multilayer inductor 0402 Inductors (SMD) ROHS