MLG1005S0N3BT000
Extended
Manufacturer
TDK
MFR.Part #
MLG1005S0N3BT000
JLCPCB Part #
C275259
Package
0402
Description
0.3nH 100mΩ 10GHz 1A Multilayer inductor 0402 Inductors (SMD) ROHS