MLG0603S6N8JTD25
MFR.Part #
MLG0603S6N8JTD25
JLCPCB Part #
C1330483
Description
250mA 3.6GHz 320mΩ 5@100MHz 6.8nH AEC-Q200 ±5% 0201 Inductors (SMD) ROHS