MLG0603S1N8BTD25
MFR.Part #
MLG0603S1N8BTD25
JLCPCB Part #
C2048425
Description
1.8nH 120mΩ 4@100MHz 500mA 8.5GHz AEC-Q200 0201 Inductors (SMD) ROHS