MLG0603P68NHTZ10
MFR.Part #
MLG0603P68NHTZ10
JLCPCB Part #
C275242
Description
1.6GHz 100mA 2.69Ω 68nH 9@300MHz ±3% 0201 Inductors (SMD) ROHS