MLG0603P1N5BTZ10
MFR.Part #
MLG0603P1N5BTZ10
JLCPCB Part #
C275167
Description
1.5nH 100mΩ 10GHz 14@500MHz 800mA High-frequency inductor 0201 Inductors (SMD) ROHS