MLG0603P1N2BTD25
MFR.Part #
MLG0603P1N2BTD25
JLCPCB Part #
C404538
Description
1.2nH 10GHz 14@500MHz 40mΩ 800mA AEC-Q200 Multilayer inductor 0201 Inductors (SMD) ROHS