MLG0603P12NJTZ10
MFR.Part #
MLG0603P12NJTZ10
JLCPCB Part #
C275155
Description
12nH 14@500MHz 250mA 4.3GHz 820mΩ ±5% 0201 Inductors (SMD) ROHS