MLG0402Q15NJT000
MFR.Part #
MLG0402Q15NJT000
JLCPCB Part #
C2042075
Description
1.77Ω 140mA 15nH 3@100MHz 3GHz ±5% 01005 Inductors (SMD) ROHS