MLF1608DR10JTD25
MFR.Part #
MLF1608DR10JTD25
JLCPCB Part #
C275353
Description
100nH 15@25MHz 200mA 200mΩ 450MHz AEC-Q200 ±5% 0603 Inductors (SMD) ROHS